У Южному напередодні свята 8 березня відбувся концерт у Палаці культури «Дружба».

Та за декілька хвилин до початку заходу почалась повітряна тривога, і всіх присутніх попросили пройти в укриття. У Палаці культури повідомили, що чекатимуть півгодини. Якщо за цей час тривога не завершиться – захід буде скасовано.

Та за 20 хвилин концерт таки розпочався. Як розповіла Вероніка ДАРІЄНКО, режисерка та ведуча свята, на програму затримка не вплинула. Глядачі побачили всі сімнадцять вокальних та хореографічних номерів.

«Це концерт свята весни і жінки. Вони між собою схожі, як і сказано у нас в назві. Вони несуть тепло, радість. Хотіли подякувати, особливо тим жінкам, які зараз на рівні з чоловіками захищають нашу державу, нас усіх. Ті, які лікують, рятують життя, волонтерять. Нашим мамам, звичайно, сестрам та й усім жінкам. Знаєте, «8 березня» так росія ніби привласнила собі і зробила свято таким «радянським», але багато жінок не асоціюють його із Кларою Цеткін, а вважають, що свято про те, що колись жінки боролись за свої права, свободу і хочуть такого тепла і, може, трішки більше уваги в цей день»,— розповіла Вероніка ДАРІЄНКО.

Незважаючи на «тривожний» початок заходу глядацька зала була повна. Її, вже традиційно, зробили у фоє Палацу, адже від початку повномасштабного вторгнення велика зала глядачів не приймає, через неможливість вмістити в укритті усіх відвідувачів.