Спеціалізований автомобіль екстреної медичної допомоги, а також амуніцію і продукти передали українським захисникам волонтери порту “Південний”.

“Автомобіль медичної допомоги потрібен на всіх ділянках фронту, незамінна річ у перші хвилини боротьби за життя людини. Транспортування поранених, надання кваліфікованої підтримки стає можливим при наявності обладнаних транспортних засобів”, – підкреслили в пресслужбі порту.

Там додали, що держава не може вирішити всі труднощі самостійно, тому команда волонтерів порту постійно допомагає фронту.

Цього разу завдяки громадській організації «Ротарі Клуб Україна Єдність» разом з каретою швидкої захисникам привезли генератори, інструменти, амуніцію та продукти.

“Українських бійців необхідно забезпечити всім, що захищає їхнє життя та полегшує побут. Наші чуйні волонтери весь вільний час присвячують реалізації планів допомоги на різних напрямках фронту та постраждалим в наслідок російської агресії. Особиста участь портовиків у всіх процесах прискорює вирішення багатьох завдань”, – підкреслили в пресслужбі “Південного”.