Ракетного удару по Одесі завдали російські окупанти вдень 6 березня, коли в місті з неоголошеним візитом перебували президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс.

Офіційної інформації про наслідки удару поки що немає. Тим часом високопоставлені гості не постраждали, тому що вже після інциденту вони провели брифінг.

Водночас повідомляється, що є загиблі та поранені внаслідок прильоту. Скільки саме – невідомо.

Інформацію про постраждалих і поранених підтвердив сам Зеленський під час виступу.

“Ми бачили сьогодні цей удар. Ви бачите, з ким ми маємо справу, їм все одно, куди бити. Я знаю, що сьогодні були жертви, всі деталі не знаю ще, але знаю, що є загиблі, поранені”, – заявив президент.

Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс також прокоментував подію журналістам.

“Зеленський і його штаб нам показував і пояснював значення порту і те, що робиться, щоб відновити і посилити шлях морський український і яку шкоду зазнав під час атак. Уже в самому кінці ми почули звук сирен і вибухи, які були дуже близько від нас. Ми не встигли піти в захищене місце, це дуже вражаючий досвід”, — сказав грецький прем’єр Міцотакіс.

Зазначимо, що під час робочої поїздки до Одеської області Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс ушанували пам’ять жителів Одеси, які загинули 2 березня внаслідок влучання ворожого БпЛА «Шахед» у дев’ятиповерховий житловий будинок.