До Южненської філії Одеського центру зайнятості за період січень-березень 2024 року по допомогу із працевлаштуванням звернулись 110 внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомили на сторінці у Фейсбуці Южненської служби зайнятості.

Статус безробітного з 110 ВПО мали 50 людей, а працевлаштувалися за сприяння центру зайнятості – 16. Переважна більшість з них – це жінки з дітьми до 6 років, особи передпенсійного віку, які залишались без роботи через військову агресію рф. Тож у центрі зайнятості проводять неформальні зустрічі для ВПО, де розповідають про про роботу, навчання та власну справу.

Так днями відбулась одна з бесід з внутрішньо-переміщеними жителями Южненської громади, які мешкають у готельно-житловому комплексі. Майже всі на сьогодні зайняті, а ті, хто тільки роздумують отримали підтримку відчули готовність служби зайнятості допомогти.

«Ми надаємо широкий спектр соціальних послуг з урахуванням індивідуальних можливостей, інтересів та професійного досвіду, зокрема: складання плану спільних дій; пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, професійне навчання та надання ваучерів, надання грантів для створення або розвитку власної справи. Всі активні програми діють і допомагають швидше і легше інтегруватися в нових умовах», — зазначає начальниця Южненського відділу ОФООЦ3 Ірина ЧЕРЕПАЩУК.