До Дня Конституції України в артдворику Палацу культури “Дружба” відбулась концертно-розважальна програма для мешканців громади. Родзинкою святкування стала гра “Я люблю Україну”.

“Я люблю Україну” — шоу на телеканалі “ТЕТ”. Як розповіла ведуча та режисерка заходу Вероніка ДАРІЄНКО, надихнутись цією програмою запропонувала начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики Надія КОНОПАЦЬКА. Суть гри полягає у виконанні завдань на знання різних фактів про Україну та української мови. 

Участь взяли дві команди: представники “Штабу волонтерів Южненської громади” і творчого колективу “Заграва”. Цього разу Палац культури вирішив долучити до розваг не дітей, а більш дорослу авдиторію.

“Дитячі програми завжди користуються популярністю і з дітворою завжди легше працювати, вони більш охоче беруть участь у конкурсах. Але цього разу керівництво вирішило залучити більш дорослих, і захотілось чогось трішки легкого у наш важкий час. Ми давно не проводили такі заходи. Минулого року на День Конституції ми також готували програму, але через повітряну тривогу ми провели тільки два номери, тому вирішили цьогоріч поєднати: зранку – урочистості, а ввечері більш розважальну програму”, – зазначила Вероніка ДАРІЄНКО.

У першому конкурсі учасники мали пояснити своїй команді те, що знаходиться у коробці, не використовуючи стоп-слова. Команди показали однаково гарний результат, відгадавши усі завдання. 

Другий етап мав назву “Рідна мова”, учасники мали правильно назвати предмети, що зʼявляються на екрані, українською. Третій раунд — класика колективних ігор, “Крокодил”. Але на відміну від традиційної версії, кожен з учасників команди мав свою роль: один — показує, другий — говорить, третій — відгадує. Після цих етапів команда “Заграва” вирвалась уперед, попереджаючи суперників на 2 бали. 

Ще одним конкурсом став раунд “День народження”. За правилами учасники мали відповідати на запитання про Україну, її традиції, закони та культуру. 

За результатами гри, перемогу здобула команда колективу “Заграва”. Але подарунки отримали усі: прапор України та настільні ігри. 

Між конкурсами, творчі колективи Палацу культури представляли музичні та хореографічні номери. Та через дощ, програму вирішили скоротити та кілька номерів прибрали, адже окрім дискомфорту для глядачів, це могло призвести до поламки апаратури. Завершив захід великий спільний номер колективів “Берегиня”, “Музики” і “Чудасія”.