Сьогодні, 18 вересня, южненській лікарці Олені МІЩЕНКО виповнилось 45 років.

Олена МІЩЕНКО практикуюча медикиня із 16-річним досвідом. Наразі вона працює сімейною лікаркою і лікаркою-педіатром у кабінеті “Мій лікар” і має близько тисячі задекларованих маленьких пацієнтів. Основною діяльністю Олена МІЩЕНКО є лікування, у першу чергу саме дітей, ведення новонароджених до року, їхні батьки отримують поради щодо догляду, щеплень та іншого. 

З початку повномасштабного вторгнення лікарка не виїжджала з країни та продовжувала свою діяльність. Як розповідає Олена МІЩЕНКО, на той момент їй вдалося приборкати емоції та не піддатись паніці. Вона зазначає, що через війну кабінет роботи не припиняв, клініка продовжувала свою діяльність, а за цей час педіатриня брала лише декілька вихідних. 

Олена МІЩЕНКО поділилася з нами, що медицина — її поклик, а педіатрію називає своїм коханням. З дитинства майбутня лікарка знала, що хоче лікувати та допомагати людям. Та зізнається, що визначитися із напрямком допомогла доля. 

На початку своєї карʼєри Олена МІЩЕНКО працювала акушеркою, та згодом зрозуміла, що цього замало.

“Я захотіла вищу медичну освіту, але б тоді усіх лякали, що якщо ти з бідної родини, то в тебе немає ніяких шансів. Виявилось, що шанси є у всіх, хто дуже хоче. Я декілька разів вступала у МедІн, я прагнула бути хірургом, мені це дуже подобалось. Але якось не складалося в мене з лікувальною справою і я подала документи на педіатрію, бо там був менший конкурс, але того року він виявився найвищим. Я вступила і після того вже зрозуміла, що діти — це окреме кохання. Це не просто робота, я обожнюю свою роботу і вважаю, що кожна людина має працювати там, де отримує задоволення. От я із задоволенням щодня йду працювати”, — розповіла Олена МІЩЕНКО.

Цього дня з ювілеєм лікарку привітали колеги та пацієнти.

привітання із Днем народження Олени Міщенко від колег

Серед гостей була і секретарка Южненської міської ради Оксана ВОРОТНІКОВА:

“Ця людина нестандартних методів лікування. Вона настільки обізнана і досвідчена, що щоразу вивчає і застосовує методи лікування, які практикуються у Європі. В неї дуже багато пацієнтів і всі вони її дуже люблять. Можу сказати за свою дочку, що вона дуже любила ходити до лікаря, бо знала що Олена Олександрівна завжди пропише якісь смачні дитячі ліки. Ми завжди ходили до лікаря з посмішкою і не плакали навіть тоді, коли робили щеплення. Завдяки Олені Олександрівна у нас не сформувалось негативне ставлення до лікарні та лікарів”.