Сьогодні, 26 травня в Южному пролунали останні дзвінки для випускників Ліцеїв №1 та №2. 
З першої школи у доросле життя пішли 73 учні 11 класів. У школі цьогоріч три випускні  класи. Один з них представляв лише один учень, адже це клас дистанційного навчання і більшість дітей знаходяться за кордоном.

Право відкрити свято останнього дзвоника і винести прапор дісталося джурам-учасникам рою «Кіборги». Діти пройшлися периметром ґанку школи урочисто крокуючи із державним прапором.

Привітати своїх однокласників вийшли дівчата з 11-В класу, які двічі представили сучасну хореографію. До вітань з вокальними номерами долучилися учениця Ліцею Дарина Стогнійчук, випускниці 11 класу, учні першого класу присвятили своїм старшим друзям вірші та настанови на щасливе майбутнє. Також, за традицією, випускники станцювали прощальний вальс.

Ліцей №2 відзначив свято на стадіоні. Лінійка відбулася для учнів середньої та старшої школи. Цьогоріч навчальний заклад покине 44 випускники. Школярі отримали грамоти та похвальні листи. Головними зірками свята стали випускники: вони багато танцювали та співали. А один з номерів провели у формі шлешмобу для усіх присутніх.

Дуже символічно, що одразу після особливого вальсу, у виконанні випускників над стадіоном пролетів клин лелек. Вони уособили дітей, які сьогодні йдуть у доросле життя.

Наступного тижня, 31 травня в Южному відбудеться ще два свята останніх дзвоників для школярів Авторської школи Гузика та Ліцею імені В’ячеслава Чорновола.