У ПК «Дружба» та на площі Перемоги відбулась акція в рамках відзначення Європейського тижню імунізації – 2024 за сприяння проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоровʼя».

Дітям влаштували справжнє «свято вакцинації». Як розповіла координаторка з вакцинації Одеської області Ганна ЛЄСНІКОВА, такі заходи для дітей та дорослих влаштовують у громадах області, які долучились до проєкту. Такі освітньо-розважальні заходи вже провели у Визирській та Чорноморській громадах.

Мета заходу – актуалізація інформації для дітей про важливість вакцинації, а також можливість трохи розважитись. Також на заході підбили підсумки конкурсу малюнків «Я вакцинований та здоровий», нагородили переможців, чиї творіння сподобались організаторам найбільше. Кожен з переможців розповів про що саме він намалював. Малюнки були розвішані у фоє ПК «Дружба», тож подивились їх не лише школярі, а всі охочі.

«Мені насправді дуже приємно, що було багато дітей. Були не лише діти, які малювали. Це важливо, оскільки ці діти, які прийшли разом з іншими, ще раз змогли послухати дуже важливу інформацію про те як зберігати своє здоровʼя, і розважитись, погравши в вікторину»,— поділилась Ганна ЛЄСНІКОВА.

Крім заходу для малечі, на площі Перемоги працював автобус з медиками. Партнерами проєкту став Обласний центр контролю та профілактики хвороб. Вони надали вакцинувальний автобус, де бажаючі змогли вакцинуватися від коронавірусу, дифтерії та правця. Також виміряти тиск та отримати консультацію лікаря.