Виконуючий обов’язки міністра спорту України Матвій Бідний завітав з робочим візитом до Южного.

Він відвідав спортивно-оздоровчий комплекс “Олімп”, спорткомплекс та стадіон фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”.

За його словами, дуже важливо, що ФСТ “Динамо” приділяє особливу увагу роботі з дітьми співробітників правоохоронних органів, військовослужбовців Національної гвардії України та ЗСУ та внутрішньо-переміщених осіб.

Також він зустрівся з головою Одеської ОДА Олегом Кіпером та вручив йому нагороду за друге місце в країні за кількістю координаторів в громадах області.

“Обговорили залучення людей до оздоровчої рухової активності та  спорту вищих досягнень, збільшення кількості регулярних фізкультурно-оздоровчих заходів для мешканців громад області, зокрема одного з найважливіших напрямків Активних парків “Нація загартованих”, – розповів Матвій Бідний.

Окрім того міністр з делегацією відвідали спортклуб “Капітан”, де зустрілись зі спортсменами переможцями Всесвітніх ігор, чемпіонатів світу та Європи.

Також гості завітали до комунального закладу “Олімпієць Одеса”, який відновив роботу після капремонту і тепер юні спортсмени можуть тренуватися на сучасній спортивній споруді.

“Під час візиту обговорили створення адаптивного клубу для ветеранів війни в рамках проекту Активні парки – Нестримні, – додав міністр. – А на завершення завітали в Сск Пальміра, де обговорили розвиток стрільби в Україні підготовку до участі в міжнародних змаганнях та проведення заходів у спортивному клубі”.

Зазначимо, що загальнодержавний соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України” входить до загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Мета – популяризувати спорт та залучати до оздоровчої рухової активності усі категорії громадян.  Координатори соціального проєкту – відповідальні особи, які здійснюють координацію роботи локацій та фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів.