Южненська громада провела в останню путь Захисника України Геннадія Георгійовича СТЕПАНОВА.

Геннадій Георгійович СТЕПАНОВ був головним сержантом 2 стрілецької роти військової часини А7396, молодшим сержантом Збройних Сил України. Він став на захист своєї країни на початку повномасштабного вторгнення, у березні 2022 року.

Загинув в бою за Україну, її свободу і незалежність, 6 листопада 2023 року, в районі населеного пункту Козачі Лагері Херсонського району Херсонської області. Йому назавжди залишиться 49 років.

Попрощатись із Геннадієм Георгійовичем прийшли його рідні, близькі, друзі, колеги, побратими, посадовці та небайдужі мешканці Южненської громади.

За життя Геннадія Георгійовича памʼятають як працівника Палацу культури, а також будівельника, який займався встановленням вікон та стель.

«Він так міцно стояв на землі. Він був з легкою посмішкою, з щирими чоловічими простими очима… Якби я міг зараз міцно-міцно заплющити очі і, розкривши їх, дізнатися, що це все не правда, я був би найщасливішою людиною. На жаль, це правда. Земля, Україна, місто Южне збідніли на одну святу душу. Нехай нам буде втіхою те, що небо отримало цю душу і взяло в свої обійми. Прощавай, Гено»,— не стримуючи сліз сказав директор ПК «Дружба» Петро КУТИНЕЦЬ.

«Наш святий громадянський обовʼязок – це памʼятати. Ми маємо памʼятати про величезну ціну нашої свободи. Наші захисники – Герої ! І вони навічно залишаться у наших серцях… Вічна слава нашому воїну – Геннадію СТЕПАНОВУ! Вічна шана всім нашим Героям – військовослужбовцям Збройних сил та іншим військовим формуванням України! Слава Україні!»,— сказала начальниця відділу з питань внутрішньої політики і звʼязків з громадськістю Вероніка КЛІМОВА.

Геннадія Георгійовича СТЕПАНОВА поховали на Южненському кладовищі.

Дякуємо за захист! Вічна памʼять герою!