Мешканці Южненської громади попрощались із загиблим військовослужбовцем Збройних сил України Вадимом Миколайовичем ЯРЕМЧУКОМ.

Вадим Миколайович ЯРЕМЧУК був інспектором прикордонної служби вищої категорії- начальником третього відділення інспекторів прикордонної служби третьої прикордонної застави другої прикордонної комендатури швидкого реагування, штаб-сержант військової частини 9938, яка знаходиться в структурі Державної прикордонної служби України та виконує завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України.

Вадим ЯРЕМЧУК став на захист нашої країни у 2016 році. Тоді він у складі Прикордонної служби України взяв участь у антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російської федерації.

У 2016 році Указом Президента України мешканець Южного був нагороджений Відзнакою президента України «За участь в антитерористичній операції» як захисник суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

На жаль, його життя обірвалось 22 січня 2024 року. Того дня Вадим Миколайович ЯРЕМЧУК, рятуючи своїх побратимів, загинув у результаті ворожого мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Курдюмівка, Донецької області.

Попрощатись із Героєм прийшли його рідні, друзі, знайомі, посадовці та небайдужі мешканці громади.

Провести в останню путь Вадима ЯРЕМЧУКА прийшов і його тренер з кікбоксингу Олег БАРКОВ. Він зазначив, що, на жаль, війна забрала його третього вихованця. Вадим ЯРЕМЧУК з юності займався карате, а у Олега БАРКОВА відвідував тренування з кікбоксингу.

Під час своєї останньої відпустки Вадим ЯРЕМЧУК також не забув про тренування.

«Він завжди приходив до клубу раніше за всіх, щоб поспілкуватись із спортсменами, друзями. Вадим не брав участь у змаганнях, тренувався для себе. Це людина чесна, відкрита, добродушна і, на превеликий жаль, ми його втратили», – сказав Олег БАРКОВ.

Він також зазначив, 2 лютого о 13:00 у готелі Елада, в зимовому саду, Федерація кікбоксингу Одеської області WAKO проведе змагання, аби вшанувати памʼять загиблих воїнів України.

Редакція Фокусу висловлює свої співчуття рідним та близьким полеглого Героя України Вадима Миколайовича ЯРЕМЧУКА.