фото: прес-служба

Вперше за 31 рік Герцогство Люксембург повернулось до пісенного конкурсу Євробачення. Країну представила співачка TALI із піснею “Fighter”, а режисером-постановником номеру став южненець Герман НЄНОВ.

Про це у спільному дописі в Instagram повідомило видання RTL Today та сам Герман НЄНОВ

Торік южненець був креативним продюсером Євробачення 2023 від України у Ліверпулі, тобто відповідав за усі прояви України на цьому конкурсі – створював виступи, візитки, інтервал та опенінг акти.

В RTL Today зазначили, що люксембурзька делегація пишається співпраці із українським режисером.

Герман НЄНОВ розповів про символізм у номері співачки Tali, яка представила Велике Герцогство. Про це розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланям на прес-службу команди режисера.

За словами южненця, головна ідея цього перформансу – за свою мрію варто боротися, адже сама назва твору «Fighter» перекладається як «борець». Цей номер показує переосмислення шляху кожного борця-мрійника, який наважується вийти з власних рамок буденності та почати виснажливий шлях і боротьбу за свою мрію. 

Як розповідає Герман НЄНОВ, ідея номеру повинна бути близькою більшості українців, адже те, про що зараз мріє майже кожен з нас – це Перемога.

“Передфінальна частина номеру – це символічна розмова кожного борця із самим собою, в той момент, коли хочеться здатися, опустити руки і не йти вперед. А фінал – це перемога. Перемога над собою. Перемога над усіма викликами та сумнівами. Боріться за свою мрію, вона того варта”, – розповідає НЄНОВ.

фото: пресс-служба

Герман НЄНОВ каже, що для усієї команди Люксембургу на цьому ефірі інтрига трималась до останнього, адже коли оголошували список країн, що пройшли до фіналу, Люксембург назвали останнім.

Зазначимо, що номер для українок alyona alyona та Jerry Heil, які представили Україну на Євробаченні, створила голлівудська режисерка, одеситка Таня МУІНЬО.