У Южному біля памʼятника Захисникам Вітчизни відбулась церемонія прощання із полеглим Героєм, мешканцем села Сичавка Сергієм Анатолійовичем СУЗАНСЬКИМ.

Сергій Анатолійович СУЗАНСЬКИЙ був гранатометником десантно-штурмового батальйону в/ч А0284, солдатом Збройних Сил України.

Військовослужбовець загинув 17 січня 2024 року під час виконання в районі н.п.Красногорівка Покровського району Донецької області. Йому було 30 років.

Сергій СУЗАНСЬКИЙ навчався у Сичавській гімназії. Директорка закладу Олена БУБНОВА взяла прощальне слово:

«Наш Сергій був привітним, добрим, чуйним, надійним хлопцем. Його скромність та розсудливість вражала нас. Скільки сили волі було в його очах, скільки добра і справедливості, скільки надій на прекрасне майбутнє… Але, на жаль, прийшла війна і вона забирає кращих з кращих. Сергію, хоча твоє життя було надто коротким, але твій слід на землі лишився величезним. Нам ніколи не виказати тобі стільки слів подяки, скільки ти заслуговуєш. Ти віддав своє життя за нас, а ми віддаємо тобі свою памʼять. Слава Герою України!».

Окрім шкільних педагогів, попрощатись із Сергієм прийшла його родина, друзі, побратими, посадовці, небайдужі мешканці міста.

«Вчора Україна відзначала День Соборності. Знову, як і багато віків поспіль, ми бʼємося за наше право бути українцями, на своїй землі. І наша головна зброя – це наша Єдність! Ми маємо спільно тримати нашу оборону – силами держави та всього суспільства. Однак ціна цієї війни занадто висока – життя наших захисників»,— сказала начальниця відділу з питань внутрішньої політики та звʼязків з громадськістю Вероніка КЛІМОВА.

Сергія Анатолійовича СУЗАНСЬКОГО поховали на Южненському кладовищі серед Героїв громади.

Редакція Фокусу висловлює свої співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Дякуємо за захист! Вічна слава та Вічна памʼять Герою!