Вкотре мешканці Южненської громади зібрались біля памʼятника Захисникам Вітчизни аби провести в останню путь загиблого військового. Сьогодні, 14 вересня громада попрощалась із мешканцем Южного Сергієм Валерʼяновичем КАРПУНІНИМ.

Сергій КАРПУНІН був водієм зенітного взводу 4-ї радіолокаційної роти військової частини A0416-солдатом Збройних Сил України. Був призваний на військову службу 17 травня 2022 року. Захисник помер під час бойового чергування 12 вересня. Йому було 49 років.

“Сьогодні, на жаль, Сергій поповнив найскорботнішу сторінку в історії нашого міста. Сторінку, де кожен з нас вже не раз попрощався з героєм, з воїном, який захищає наші з вами життя, наш з вами спокій. В кожного з нас, я впевнена, є тверде переконання, що нема прощення ворогу. Немає прощення “руському миру”. І в багатьох поколіннях має закарбувалося памʼять про цю страшну війну. Війну, яка забирає в нас найдорожче. Слава Україні!”, — сказала заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена БАРАНЕЦЬКА. 

Попрощатись із Сергієм Валерʼяновичем КАРПУНІНИМ прийшли рідні, близькі, посадовці, побратими та мешканці міста. Один з його бойових товаришів взяв прощальне слово:

“Сьогодні військова частина А0416 також сумує по втраті свого бойового побратима. За короткий час проходження служби у нашій військовій частині солдат Сергій КАРПУНІН показав якості сучасного воїна-захисника своєї Держави, недбаючого за свої особисті інтереси, дбаючого за колектив, за співслужбовців, виконуючого просто свій військовий обовʼязок, розуміючого ситуацію, яка відбувається у Державі і показуючого приклад своїм співслужбовцям. Можна сказати багато добрих слів про нашого бойового побратима. Він був простим у виконанні обовʼязків, по зову серця пішов до Збройних сил, своєю поведінкою, своїм ставленням до побратимів показував простий приклад захисту своєї Держави, Батьківщини. Приклад того, як потрібно виконувати свій військовий обовʼязок і він його залишив серед нас”.

Власний вірш, написаний у скорботі, прочитала подруга родини захисника, Анна Іванівна:

“Не дочекавшись з поля битви
сестру, батька, матір, сина
біль лунав у нашім серці, 
навіки, Країна.
Будем завжди памʼятати тебе, Сергій,
ти віддав за нас своє життя,
а ті тварі росіяни,
хай ідуть у небуття. 
Ми ніколи не пробачим,
навіть якщо буде каяття, 
у нас біль, у нас скорбота, 
душевні тривоги заливаються потом, 
кровʼю, польові дороги,
а наші хлопці йдуть і боряться
за нас, за Україну, 
аж до Перемоги. 
Вічна памʼять тобі, Серьожа!
Дякую тобі, дякую, дякую, дякую усім воїнам!”

Сьогодні, 14 вересня, у Южненській громаді оголошено день жалоби. Міська влада просить приспустити державні прапори та обмежити проведення розважальних заходів. 

Редакція Фокуса висловлює співчуття рідним та близьким Сергія Валерʼяновича КАРПУНІНА. Герої не вмирають!