Мешканці Южненської громади провели в останню путь жителя Южного, військовослужбовця ЗСУ Віталія Вікторовича ГОРБАЧЬОВА.

Віталій Вікторович ГОРБАЧЬОВ був помічником начальника відділення об’єднаної вогневої підтримки в/ч А4689, капітаном Збройних Сил України. Мав позивний «Южанін». Йому було 56 років.

Захисник пішов з життя 2 грудня 2023 року в районі ведення бойових дій, поблизу населеного пункту Лиман Краматорського району Донецької області. Додому його не дочекались дружина та дві доньки.

Попрощатись із Віталієм ГОРБАЧЬОВИМ прийшли його рідні, близькі, колеги, посадовці та небайдужі мешканці Южненської громади.

«Сьогодні у нашій громаді знову траур. Сьогодні ми дякуємо усім нашим захисникам, всім, кого ми вже, на жаль, провели, і всім, хто сьогодні захищає нас на фронті. На жаль, для багатьох сімей війни немає. На жаль, сьогодні на собі війну відчувають ті, хто попрощався зі своїм героєм, або ті, хто чекає на свого воїна вдома. Прокиньтесь і подивіться, що сьогодні йде страшна війна, яка забирає життя наших героїв. Дякуємо родині за терпіння, ми висловлюємо свої співчуття. Але які б слова ми сьогодні не говорили, вони не можуть вгамувати біль втрати найріднішої людини. Памʼятаймо про всіх героїв, обʼєднуємось і разом до перемоги»,— взяла слово заступниця міського голови – начальниця управління освіти Олена БАРАНЕЦЬКА.

Нагадаємо, що сьогоднішню сесію міськради перенесли на годину пізніше, аби посадовці та депутати змогли відвідати прощання.

Редакція Фокусу висловлює свої співчуття рідним та близьким Віталія Вікторовича ГОРБАЧЬОВА.

Вічна слава та Вічна памʼять!