Южненська громада втретє за тиждень провела Героя в останню путь.

Валентин Володимирович ДОНДІКОВ був командиром протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А4351, старшим лейтенантом Збройних Сил України.

Валентин ДОНДІКОВ був тренером Національної збірної команди України з кульової стрільби серед спортсменів з інвалідністю, майстром спорту міжнародного класу, мав звання Заслуженого тренера України.

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, досягнення високих спортивних результатів на літніх Паралімпійських іграх у Токіо, виявлені самовідданість та волю до перемоги – Указом Президента України був нагороджений державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу».

З перших днів великої війни Валентин ДОНДІКОВ обороняв Україну та весь український народ від загарбників. Він вступив до лав ЗСУ 28 березня 2022 року. На жаль, додому Герой повернувся «на щиті». Валентин ДОНДІКОВ пішов з життя у віці 40 років, поблизу населеного пункту Козаче, Херсонської області.

Попрощатись із Героєм прийшли його рідні, друзі, одногрупники, вихованці, школярі, посадовці та небайдужі мешканці Южненської громади.

«Я памʼятаю, коли Валентину було 15-20 років, коли почав займатись спорту, яким він був ввічливим, усміхненим, від нього ніколи не було чутно якихось негараздів, негативних слів. Він завжди був дуже позитивною людиною. Дуже важко сьогодні говорити «був»…Таких людей дуже мало, він не ховався за спинами, він пішов»,— сказала начальниця управління фізкультури і спорту Одеської облдержадміністрації Валентина КОЛЬЧАК.

Посадовиця також додала слова подяки дружині Валентина Ганні та сину Сергію за підтримку та героїзм їхнього чоловіка і батька.

Редакція «Фокусу» висловлює свої щирі співчуття рідним та близьким полеглого військовослужбовця.

Дякуємо за захист!

Вічна шана та Вічна памʼять Герою!