Южненська громада втратила ще одного Героя. На площі Перемоги южненці провели в останню путь захисника Юрія Григоровича ЄЛТУХОВА.

Юрій ЄЛТУХОВ був оператором-радіотелефоністом радіолокаційного взводу батареї управління та радіолокаційної розвідки військової частини А3880, солдатом Збройних Сил України. Захисник помер під час проходження військової служби 5 червня 2024 року.

Юрій Григорович ЄЛТУХОВ став на захист України з перших днів повномасштабного вторгнення. Він був призваний на військову службу 2 березня 2022 року.

За життя Юрій ЄЛТУХОВ працював докером у ДП “МТП “Південний”. Сьогодні попрощатись з військовослужбовцем прийшли його рідні, друзі, колеги, посадовці, небайдужі мешканці міста.

Сергій МАСЛОВ, голова профспілки ДП “МТП “Південний”:
“Невиправне горе прийшло в ще одну родину. На жаль, ми не знаємо, коли це все закінчиться, але знаємо, що Юра, ця чудова людина, яка чесно працювала на ДП “МТП “Південний”, чесно заробляла гроші, виховувала сина, пішов виконувати свій обов’язок. Ми, звичайно, будемо ним пишатися. Сьогодні колектив підприємства представлений 204 бригадою, в якій працював Юра. Сьогодні тут з нами керівництво району. Я хочу сказати, шановна родино, ми сумуємо разом з вами. Вічна пам’ть і Царство небесне”.

7 червня у Южненській громаді оголошено Днем жалоби. На знак скорботи у міській раді просять забезпечити приспущення Державного Прапору, або вивішування із траурною стрічкою, на будинках та спорудах громади. Заборонені усі розважальні заходи.

Редакція «Фокусу» висловлює свої щирі співчуття родині полеглого військовослужбовця та подяку за його мужність та героїзм.

Вічна слава та Вічна памʼять Герою!