Суботнім ранком 9 вересня біля памʼятника Захисникам Вітчизни мешканці Южненської громади попрощались з українським воїном, мешканцем села Сичавка Максимом Вадимовичем ПАРІЛЯКОМ. Захиснику було всього 23 роки. 

Максим ПАРІЛЯК — стрілець-снайпер механізованого відділення механізованого батальйону військової частини А0666, солдат Збройних сил України. Він віддав своє життя за Україну 29 грудня 2022 року біля населеного пункту Озарянівка, Бахмутського району, Донецької області, загинув під час виконання бойового завдання.

Попрощатись з героєм прийшли рідні, близькі, побратими, мешканці громади та посадовці. 

“Вкотре Україна втрачає найкращих, втрачає своїх дітей. Ми б дуже хотіли, пишатись досягненнями цих молодих людей, дуже хотіли б, щоб вони працювали на благо і зростання нашої Держави. Але, на жаль, сьогодні ми вимушені дякувати їм за подвиг. Ніхто з нас ніколи не має права забути. Ми маємо щосекунди, щоподиху дякувати їм за те, що маємо можливість прокидатись зранку. Ми дякуємо батькам, дякуємо родині. Для них це непоправна втрата. Втрачає кожен з нас, втрачає друзів, кумів, братів… Дуже хочеться, щоб цих втрат було найменше. Памʼятаємо наших героїв і завжди дякуємо за їх героїзм”,— сказала заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена БАРАНЕЦЬКА.

“Я його памʼятаю маленького, по фотографіях і так. Був хороший хлопчик, вчився у Сичавській школі. Я прийшла просто вшанувати його памʼять, його подвиг. Треба ходити, навіть, якщо незнайомі, бо в кожній родині є хтось, хто воює, десь чоловік, десь син. Це наше духовне, віддати останню шану”, — розповіла Наталя, знайома родини Максима.

Мати Максима отримала Пам’ятну грамоту на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах Збройних сил України, підписану генералом Валерієм ЗАЛУЖНИМ.

Літургію за загиблим провели священнослужителі православної церкви у селі Сичавка.

Вічна пам’ять і слава Захиснику Максиму ПАРІЛЯКУ…