Южненська громада знову попрощалась із воїном, який ціною свого життя виборював незалежність України. Біля памʼятника Захисникам Вітчизни відбулась церемонія прощання із полеглим військовим Кирилом Олександровичем ГРИГОРЕНКОМ. Він загинув 29 вересня під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Курдюмівка, Бахмутського району, Донецької області. Герою був 31 рік. У нього залишились дружина та дві доньки.

“Сьогодні в нашій школі особливий день жалоби. Тому що загинув ще один випускник нашої школи. Це вже четвертий… Гена ТИХОНОВ, Денис ОПАНАСКОВИЧ, Паша КРИВЕНКО і сьогодні ми прощаємось з Кирилом ГРИГОРЕНКОМ. Коли ми почули цю звістку, знаєте, всі вчителі миттєво пригадали Кирила, тому що, незважаючи на те, що він закінчив школу у 2009 році, пройшло вже 14 років, але вчителі не змогли стримати сльози і говорили про одне — про очі. Які вони були великі, усміхнені, живі, глибокі, добрі, світлі… Очі — це дзеркало душі, і душа світла, щира, добра. Він зробив все, що міг. Він зробив це по максимуму. Сьогодні, коли ми проводжаємо Кирила, я хочу йому сказати, ми будемо памʼятати тебе, ми будемо говорити про тебе на уроках мужності, ми будемо згадувати про тебе на зустрічах випускників. Я обіцяю тобі, ми будемо піклуватися про твою доньку Кірочку, яка є ученицею нашої школи. Спочивай з миром”, — не стримуючи сліз сказала директорка Авторської школи Надія ГУЗИК. 

Провести Кирила Олександровича в останню путь прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, вчителі, посадовці та небайдужі южненці.

“Кирил був дуже порядною людиною, завжди підтримував, усміхався, ніколи не сумував. Ми в дитинстві разом грали у баскетбол. Дуже хороший хлопець, ніхто ніколи не скаже про нього погане. Завжди на позитиві був, був люблячим батьком для двох доньок”, — поділився Валерій, знайомий Кирила. 

“Ми не були добре знайомі, більше дружину знала, але не прийти не могла. Я прийшла — черговий побратим… Ми не служили в одній бригаді, але це військова солідарність. Всі, хто зараз на фронті — усі побратими. Найважче бачити близьких, бо ти розумієш, що людині з такою великою втратою жити усе життя”, — розповіла Вікторія, військовослужбовиця ЗСУ.

Кирила ГРИГОРЕНКА поховали на Южненському кладовищі, поряд із захисниками Южненської громади. 

Памʼятаймо тих, хто воював та загинув за єдину Україну. Вічна Слава Героям!