Мешканці Южненської громади вкотре зібрались біля стели на площі Перемоги, аби провести в останню путь Героя.

Віктор Миколайович СТОРОЖУК став 43-м полеглим військовослужбовцем Южненської громади, який віддав своє життя за свободу і незалежність України.

27 грудня 2023 року, під час виконання бойового завдання, біля населеного пункту Надніпрянське Херсонської області, загинув мешканець Сичавки – Віктор Миколайович СТОРОЖУК.

Захисник був майстром відділення регламенту та ремонту радіотехнічних і радіолокаційних станцій, пунктів управління групи регламенту і ремонту зенітного ракетного дивізіону військової частини А3880, солдатом Збройних Сил України.

«Ми схиляємо голови перед кожним солдатом, сержантом і офіцером. Особливо перед тими, хто сьогодні у вогні боїв та під обстрілами, у холодних замерзлих окопах та руїнах міцно тримає оборону та нищить підступного ворога. Дякуємо всім нашим воїнам за мужність та силу! Дякуємо кожному, зхиснику, хто дбає про захист нашої держави, хто витримує ворожі атаки й показує нашу незламність. Сьогодні у нас є спільна мета, спільна мрія: кожного дня наша спільна молитва за нашу свободу. За нашу перемогу.
За нашу Україну»,— сказала начальниця відділу внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю Вероніка КЛІМОВА.

Попрощатись із військовослужбовцем прийшли його рідні, близькі, друзі, побратими та небайдужі мешканці Южненської громади.

30 грудня у Южненській громаді оголошено Днем жалоби.

Вічна слава та Вічна памʼять Герою!