У Южному містяни попрощались із Героєм, який поклав своє життя за мир в Україні, Андрієм Васильовичем НІГРУЦЕЮ.

Андрій Васильович НІГРУЦА був командиром розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону в/ч А0666, молодшим сержантом Збройних сил України. Чоловік проходив службу у складі 28 окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу.

Южненець став на захист України з самого початку повномасштабного вторгнення. Він був призваний по мобілізації 25 лютого 2022 року Дарницьким ТЦК у місті Київ.

Довгий час Андрій НІГРУЦА вважався зниклим безвісти. Він загинув 18 серпня 2022 року в бою за свободу та незалежність всього українського народу на Херсонщині, поблизу населеного пункту Олександрівка.

Під час прощання із військовослужбовцем міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ озвучив: на жаль, Андрій Васильович НІГРУЦА став 55-м захисником, із яким прощається Южненська громада.

24 травня у Южненській громаді оголошено Днем жалоби. На знак скорботи у міській раді просять забезпечити приспущення Державного Прапору, або вивішування із траурною стрічкою, на будинках та спорудах громади. Заборонені усі розважальні заходи.

Редакція «Фокусу» висловлює свої щирі співчуття родині загиблого військовослужбовця та подяку за його мужність та героїзм.

Вічна слава та Вічна памʼять Герою!