Чергова трагічна звістка надійшла в Южненську громаду 10 липня 2023 року, під час виконання бойового завдання, загинув захисник України 1995 року народження – молодший сержант Збройних сил України, командир 5 відділення зенітного ракетного взводу 2 парашутно-десантного батальйону ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ ШУЛЕШКО. Про це повідомила Южненська міська рада.

Віктор був призваний на військову службу по мобілізації 5 липня 2022 року Приморським РТЦК м.Одеси. Вірний військовій присязі, він мужньо і до останнього виконував свій військовий обов’язок. Загинув під час виконання бойового завдання поблизу н.п. Кармазинівка Луганської області. 

Прощання з Віктором ШУЛЕШКОМ відбудеться 17 липня о 11:00 біля пам’ятника Захисникам Вітчизни на Площі Перемоги. 17 липня в громаді оголошується Днем жалоби. На знак скорботи в міській раді просять мешканців громади забезпечити приспущення (вивішування із траурною стрічкою) Державного прапора України на будинках і спорудах та долучитись до траурної церемонії прощання із захисником України.

Герої не вмирають !