Втретє за останній тиждень Южненська громада отримує гірку звістку – у бою за Україну поліг Захисник Валентин Володимирович ДОНДІКОВ.

Валентин Володимирович ДОНДІКОВ був командиром протитанкового взводу роти вогневої підтримки військової частини А4351, старшим лейтенантом Збройних Сил України.

Валентин ДОНДІКОВ був тренером Національної збірної команди України з кульової стрільби, мав звання Заслуженого тренера України. За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху нагороджений державною нагородою медаллю «За працю і звитягу».

Життя Валентина ДОНДІКОВА обіровалось 6 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Козацьке, Херсонської області.

Прощання з Валентином Володимировичем ДОНДІКОВИМ відбудеться 12 квітня о 10:00 біля памʼятника Захисникам Вітчизни на площі Перемоги.

12 квітня у Южненській громаді оголошено Днем жалоби. На знак скорботи у міській раді просять забезпечити приспущення Державного Прапору, або вивішування із траурною стрічкою, на будинках та спорудах громади.

Редакція «Фокусу» висловлює свої щирі співчуття рідним та близьким полеглого військовослужбовця. Закликаємо усіх мешканців громади долучитися до прощання із Захисником.

Вічна слава та Вічна памʼять Герою!