Педагогиня Ліцею №1 Оксана КОЛОТОВА взяла участь у ретриті з медіаграмотності від проєкту IREX «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність в освіті». Захід відбувся у Варшаві.

Про це повідомили на сторінці Ліцею №1.

Під час ретриту вчителі з декількох областей України, зокрема вісім освітян з Одещини, ділились власним досвідом щодо методів викладання та інтеграції медіаграмотності в освіту, зміцнення навичок протидії шкідливим інформаційним впливам та дезінформації, а також формування навичок здорового медіаспоживання та освоєння методів психологічного розвантаження.

У дописі також зазначили: педагоги Ліцею №1 не вперше беруть участь у проєктах IREX.

«Команда нашого навчального закладу має сертифікати учасників різних заходів і диплом переможця за кращий фільм в номінації «Амбасадори медіаграмотності», а головне – кейс матеріалів для нестандартних уроків і позакласної роботи»,— пишеться у повідомленні.

Проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» виконується Радою Міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX, Посольством США та Посольством Великої Британії в Україні у партнерстві з Академією української преси та за підтримки Міністерства освіти і науки України.