«Народний» театр студії «Рампа» з пʼєсою Наталі УВАРОВОЇ «Багіні» став володарем Гран-Прі на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі в місті Івано-Франківськ.

Про це повідомили на сторінці ПК «Дружба» у Facebook.

Вперше презентація пʼєси у Южному відбувалась 30 квітня. Пізніше, із гастролями «Багіні» їздили і до Нових Білярів, і знов до Южного.

Сюжет пʼєси розгортається у селі, де традиційно усі один одного знають, навколо чотирьох колишніх однокласниць та чоловіка однієї з них. Одна з жінок, на імʼя Танька, міська ексбізнеследі, повертається до села, та влаштовується на роботу секретаркою до сільради. Чоловік іншої героїні, Аньки, газовик Михайло, не втрачає можливості позалицятись до міської “багіні”, а уважно стежать за цим дві куми Валька та Оксанка — “багіня бухгалтерії”. 

Ролі у постановці грають працівники ПК «Дружба»: режисерки Альона НАЗАРУК, Вероніка ДАРІЄНКО та Анастасія ПРИТИКІНА, багіню з міста зіграла Юлія СТАНКЕВИЧ, а сільського «мачо» відтворив Василь ЯЦКІВ, керівник ансамблю «Чудасія».

Крім того, що творчі Працівники палацу культури відтворили пʼєсу Наталі УВАРОВОЇ, Альона НАЗАРУК також адаптувала сценарій під глядача Южненської громади.

Оригінальна пʼєса написана драматургинею Наталею УВАРОВОЮ, яка родом з Мелітополя і сюжет також розрахован на цю локацію. Режисерка змінила деякі деталі у відстані до згадуваних міст, а також мову викладу. В оригіналі у творі зустрічається більша кількість русизмів, «суржику» та нецензурної лексики.