Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу dsc00169-scaled-e1686812765266-1024x768.jpg

17 червня у селі Маяки відбудеться районний етап спортивних ігор серед посадовців та депутатів місцевих рад на підтримку Збройних сил України “Рухайся до перемоги”. Взяти участь у заході вирішили і южненці. Змагання проходитимуть з декількох видів спорту: більярду, волейболу, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, футзалу, шахів та шашок. Гравці від Южненської громади будуть представлені у всіх категоріях. 

ФОКУС побував на тренуваннях волейбольної збірної. Часу на підготовку небагато, лише два тижні. За цей час було проведено пʼять тренувань, на черзі завершальне, шосте. До складу команди за регламентом мають входити шестеро чоловіків та двоє жінок. А нашій команді троє депутатів Світлана ВИШНЯ, Максим КУШНІР, Володимир СІВАК, керуючий справами виконкому Владислав ТЕРЕЩЕНКО, начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики Надія КОНОПАЦЬКА, заступник начальника управління капбудівництва Олександр ПАВЛЕНКО та члени виконкому Ігор КРАВЧУК і Сергій МАСЛОВ. 

“Я, як вчителька фізичного виховання, взяла на себе відповідальність у підготовці команди до змагань з волейболу. Це складний технічний вид спорту, бо всі гравці в команді мають застосовувати нижній, верхній прийом м’яча, результативні передачі м’яча, виконувати нападаючий удар, ставити блоки та інше. Поки кріпатура у всіх, вчимося працювати у команді. Головне розуміти, що не можна допускати помилок, адже  будемо грати не до двадцяти п’яти очок, як зазвичай, а до пʼятнадцяти. Як я розумію, це зроблено з метою економії часу, бо змагання проходитимуть в один день”, – розповідає Світлана ВИШНЯ.

Учасників серед колег тренерка знайшла швидко, ініціативу легко підхопили колеги по депутатському корпусу. Серед них Максим КУШНІР: 

“Чудові відчуття, згадав юність. Я з шести років професійно займався плаванням, отримав розряд, також займався легкою атлетикою та іншими видами спорту. Світлана Вишня, набираючи команду з волейболу, загітувала мене і я погодився, адже молодих депутатів у міськраді мало. Зараз спортом не займаюся, мабуть, це стало ще однією причиною погодитись. Не знаю, який рівень підготовки в інших команд, але якщо такий, як у нас, то ми маємо шанси на перемогу”.

Допомагати посадовцям тренуватися зголосилися вчителі фізичної культури ліцеїв №2 та №3 Юрій Архіпов і Вадим Захаренко. Разом із ними до підготовки збірної залучені гравчині ВК “Южне”. Вони грають проти команди Южненської міськради, складаючи сильну конкуренцію. Але і серед посадовців є гравці із досвідом. 

“Я у дитинстві займалася волейболом, а також, коли навчалася у Педагогічному, грала за інститут. На жаль, була травмована вже коли переїхала до Южного, граючи у пляжний волейбол, через це, як мені здається, років двадцять взагалі не тримала мʼяча. А зараз вирішила спробувати, чи вдасться. Ніби виходить, тому вирішила грати. Зараз трішки погано з подачею, але прийом нормальний і мʼяча я не боюсь, а також отримую задоволення від спорту, тому все добре”, – розповіла Надія КОНОПАЦЬКА.

“Ще за часів навчання у школі я займався гандболом, трохи схоже з волейболом. Поспілкувалися у міськраді та вирішили, що краще йти у цей спорт. У нас дуже сильний бойовий дух та регулярні тренування, але через те що усі дорослі люди та мають свої справи, не завжди виходить зібратися у повному складі. Але ми постійно тренуємося, добре, що до нас приходять допомагати спортсмени, учні спортивних шкіл, аби максимально нас підготувати” – зазначив Олександр ПАВЛЕНКО.

Регіональні змагання триватимуть протягом дня 17 червня. За кожен з видів спорту командам нараховуватимуться бали, які у кінцевому результаті підсумують та виведуть у загальнокомандний залік серед учасників з Одеського району.