Команда юнаків Авторської школи Гузика з баскетболу «Гепарди» гідно представили Одещину на Всеукраїнському етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації Олександр ЛОНЧАК.

«Гепарди» увійшли до фіналу, де змагались з командою з Дніпра. Після запеклої боротьби, спортсменами до перемоги не вистачило лише кілька очок. Гра закінчилась із рахунком 71:73 на користь дніпровських баскетболістів. Таким чином южненці стали срібними призерами змагань «Пліч-о-пліч».

Перед цим у півфіналі «Гепарди» обіграли команду з Києва, вийшовши у фінал з рахунком 82:54.

На змаганнях спортсменів привітав, вручивши кубок «Стійкі регіони» та медалі кожному з учасників, начальник Головного управління розвідки Кирило БУДАНОВ.

У своєму дописі Олександр ЛОНЧАК привітав тренерів команди Світлану ВИШНЮ та Вадима ЗАХАРЕНКА, зазначивши, що друга сходинка – це дуже високий результат.

У коментарі нашому виданню Світлана ВИШНЯ подякувала тренеру з баскетболу та випускнику спортивного класу Авторської школи Гузика Юрію ВАКАРЧУКУ. Спортсмен допоміг у підготовці юнаків до змагань, завдяки чому “Гепарди” показали гідний результат.

Вона також зазначила, що рада бачити продовження спортивної традиції в учнів Ліцею №3, які грають та успішно показують себе в грі у баскетбол.