У Южному вкотре відбулась благодійна гра «Що? Де? Коли?».

Цього разу гравці долучилися до збору коштів для 79 окремої десантно-штурмової бригади, у якій три з половиною роки несе службу южненка Тетяна ФОКІНА.

Учасники гри, разом із мешканцями міста, які долучилися до збору у скриньці у фоє ПК «Дружба», зібрали 6789 гривень. Гроші підуть на зарядну станцію EcoFlow для штурмовиків. Кінцева сума збору – 25 тисяч гривень.

Номер картки: 5375 4112 1517 9263

Благодійна гра складалась з двох турів по девʼять запитань. Між ними для інтелектуалів виступив з грою на саксофоні Дмитро РИЖУК, син Тетяни ФОКІНОЇ.

Костянтин БОРОДАВКО, незмінний ведучий ігор «Що? Де? Коли?», зазначив, що цього разу обрав питання минулих років. Зауваживши, що тим, хто грав ще за часів ігор «ОПЗ», ймовірно, буде легше.

Участь у грі взяли девʼять команд. Лідерами цього разу стали:
🥇місце – «Ніка»
🥈місце – «Олімп»
🥉місце – «Корпорат».

Костянтин БОРОДАВКО поділився із «Фокусом», що можливо ця грала стала фінальною під його керівництвом, адже за сімейних обставин, переїздить до іншої області України.

«Я тут квартиру не продав ще, тому буду наїжджати»,— жартома розповідає Костянтин БОРОДАВКО.

Хто стане наступним ведучим – наразі загадка. Тарас ПРОКОПЕЧКО, який також пробував себе у цій ролі, поки вагається. За чутками, ведучим може стати волонтер Денис ДЕРЛІ.