У Южному 7 вересня пройшла вже третя благодійна гра “Що?Де?Коли?”. Цього разу в інтелектуальній битві взяла участь найбільша кількість команд — одинадцять.

За перші дві гри, що відбулись у березні та червні вдалося зібрали 16 522 гривні, тоді їх передали у волонтерський пункт “Соловейки” на матеріали для виготовлення маскувальних сіток. Цього разу 8 тисяч гривень через штаб волонтерів “Незламні” спрямують у хірургічний пункт в Херсоні, де лікуються поранені українські бійці.

Як і минулого разу у підготовці питань до гри взяли участь двоє інтелектуалів — незмінний ведучий ігор “Що? Де? Коли?” в Южному Костянтин БОРОДАВКО та директор Ліцею імені Чорновола Тарас ПРОКОПЕЧКО. Кожен з них провів по одному туру, що складались з девʼяти запитань. 

“Я вибираю близько 60 питань, а потім ще обираю з них. Наприклад, на сьогоднішню гру вибрав 12. Постійно думаєш, чи варто ці давати, чи легкі вони, чи складні… Сьогодні були декілька таких питань, на які усі команди відповіли правильно. З другої сторони, я обираю такі питання, щоб людям було цікаво, навіть, якщо вони не дадуть правильну відповідь, або дадуть правильну відповідь всі. Просто, щоб люди на це звернули увагу і володіли цією інформацією для загального розвитку”, — розповів Тарас ПРОКОПЕЧКО. 

Пан Тарас зазначив, що на відміну від колеги він питання не створює, а лише знаходить. Та де саме це робить, Тарас ПРОКОПЕЧКО не розповідає, аби учасники команд не могли передчасно побачити питання.

Цього разу перемогу у грі здобула збірна Одеського припортового заводу “Позитивна Ніка”.

Друге посіла команда викладачів Ліцею імені Чорновола “Alma mater”. 

“Команда від нашої школи існує вже дуже-дуже давно, вона міняла склад, колись були більш активні фази, колись менш активні і вона завжди називалася “Alma mater”. Я памʼятаю, як ми їздили у Доброслав грати, їздили у Білярі на виїзди, ще кудись… Це дуже класний досвід, це такий адреналін! Якщо ви спостерігали за мною під час гри, то я трошки чудернацька. Це супер надихаюче! Для тімбілдингу — це супер. У нас тут різні люди: філологи українські, зарубіжні, географ і біолог, і є хімік. Тобто з різних царин”, — поділилася учасниця команди “Alma mater” Оксана ВОРОЖБИТ.