Військовослужбовець Віталій приїхав до Южного, щоб особисто подякувати жителям міста, які брали участь у зборі грошей на купівлю авто для його підрозділу.

Він зустрівся з учнями ліцею №3. Каже, не очікував, що вдасться закрити цей збір. Машина коштувала 200 тисяч гривень, а пригнали її з Нідерландів.

“Це показує, що невеликий донат, репост, будь-яка допомога, з’єднуються воєдино і виливаються ось у такі прекрасні результати”, – зазначив військовий.

Він додав, що автомобіль уже побував на передовій, а в Южний приїхав на додаткове техобслуговування. Авто використовують для доставки будівельних матеріалів для будівництва фортифікаційних споруд на запорізькому напрямку, для підвезення боєприпасів. Іноді машину використовують для доставки або евакуації поранених, а також вона постійно курсує для перевезення військових на фронт.

“Ви зараз живете в тривожні, але у великі часи, коли твориться історія. Цей час увійде в підручники і, коли ваші діти будуть у такому віці, як ви зараз, вони вчитимуть історію України, де буде російсько-українська війна, – зазначив Віталій, звертаючись до ліцеїстів. – І ви своїм дітям будете розповідати, що саме ви робили в цій війні”.

Військовослужбовець подякував учням і всім, хто брав участь у зборі грошей на авто. Він також розповів дітям про те, як живуть наші захисники на фронті, про їхній побут і взаємини.

І на знак подяки передав учням солодощі від своїх побратимів.

За матеріалами “Южненського телебачення”