Засідання сесії Южненської міської ради пройшло 4 травня. За два тижні до на офіційному сайті Южного з’явився проєкт рішення про дострокове припинення повноважень секретаря ради Оксани Воротнікової. Пропозиція про кадрову заміну відповідно до процедури надійшла від міського голови Володимира Новацького. Про причини клопотання мало б стати відомо під час обговорення питання, але його зняв сам ініціатор.

В інтерв’ю журналістам Володимир Новацький пояснив це відсутністю спільної мови з депутатським корпусом до початку засідання стало зрозуміло, що обранці його позиції стосовно Воротнікової не розділяють. І що нібито усе перемінилося за кілька ночей.    

Володимир Новацький, Южненський міський голова: “В нас дуже рідко співпадали рішення з Оксаною Воротніковою, був дискомфорт в нашій співпраці. Тому я чесно сказав, що буду пропонувати, щоб її переобрали. Я вважаю, що в нас повинна бути підтримка один одного, секретар має координувати роботу усіх депутатів, а не окремої групи. Відпрацювати всі проблемні питання до сесії це її основна робота”.

Оксана Воротнікова впевнена, що міський голова вирішив позбутися її через її позицію і називає себе “незручним” секретарем.

Оксана Воротнікова, секретар южненської міської ради: “Дійсно, з моменту яĸ мене призначили, у нас сĸлалися напружені відносини із Володимиром Новацьĸим. У нас були суперечĸи з деяĸих питань, що стосувалися розбудови, розвитĸу і перспеĸтиви нашої громади. Після цього виникла ситуація, що депутатсьĸа більшість не підтримує деяĸі пропозиції місьĸого голови. Я знаю, що проти мене навіть була спроба зібрати голоси шляхом підĸупу. Деяĸим людям пропонували посади, деĸому погрожували. У своєму першому інтерв’ю я зазначила, що це мій перший депутатсьĸий строĸ і моєю ціллю є об’єднати депутатсьĸий ĸорпус задля вирішення питань громади. Тому не було визначеного ĸола депутатів з яĸими я працювала, а з яĸими ні. Тобто усе, що стосується моєї посадової роботи яĸ сеĸретаря виĸонується”.

Міський голова зазначив, що виносити питання зняття секретаря на інші сесії не буде, якщо рішення не “назріє” серед більшості депутатів. Також Володимир Новацький озвучив, що не має затвердженої персони на цю позицію. У випадку звільнення Оксани Воротнікової, планував залишити раду без секретаря на період перемовин.