фото: Vista

З сьогоднішнього дня в Одеській області набувають чинності нові правила руху вантажного транспорту. А саме заборона виїзду з 10:00 до 18:00. Нововведення пов’язані зі збереженням дорожнього покриття у спекотний час. Про це повідомили в Одеській ОДА.

Рух вантажного транспорту дозволено з 18:00 до 10:00.

Обмеження руху діятиме на трасах М-15 /Одеса-Рені/, М-05 /Київ-Одеса/, М-14 /Одеса-Мелітополь/ у межах Одеської області для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонни й навантаженням на вісь 7 тонн.

Виняток становлять транспортні засоби спеціалізованого призначення та транспорт, що здійснюють перевезення:

— небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці;
— вантажів, пов’язаних із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;
— військових вантажів, товарів подвійного призначення та/або майна, що використовується для потреб оборони;
— гуманітарної допомоги;
— людей.

Дозволяється також пересування транспортних засобів, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів, за умови, що водій вантажного автомобіля має заброньоване місце в черзі очікування для перетину державного кордону України для автомобільного сполучення засобами електронної системи (“єЧерга”) за два дні до черги очікування на найближчий час.

Підприємствам, що займаються перевезенням зернових, олійних та пально-мастильних вантажів рекомендовано звернутися до Одеської обласної державної (військової) адміністрації для консультації та подальшого отримання перепусток у комендантську годину телефонами: 

(048)718 93 87, (048) 718 95 20