Біля Памʼятнику Захисникам Вітчизни мешканці Южненської громади провели в останню путь полеглого героя Миколу Георгійовича ГОЛОВЄЯ.

Військовослужбовець разом із родиною мешкав у селищі Нові Білярі, тож о 9:00 з ним попрощались саме там, а пізніше о 10 годині це зробили і южненці.

Микола Георгійович ГОЛОВЄЙ був командиром 4 аеромобільного відділення 1 аеромобільного батальйону, молодшим сержантом Збройних Сил України військової частини А4350. Він вступив до лав ЗСУ 28 грудня 2022 року.

З 10 серпня Миколу ГОЛОВЄЯ вважали зниклим безвісти. Того дня він загинув під час штурму передного краю оборони противника в районі н.п. Роботине Запорізької області. Захиснику назавжди залишиться 29 років. В нього залишилася дружина та діти.

Висловити свої співчуття рідним та близьким Миколи ГОЛОВЄЯ прийшли його друзі, знайомі, побратими, посадовці та звичайні мешканці громади. Прощальне слово взяв міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ:

«Важкою ціною нам дається перемога, до якої ми йдем. Я абсолютно впевнений, що рашисти будуть вигнані з нашої території і вони заплатять за все: за сльози батьків, матерів, дітей, дружин. Ці хлопці – це наші Герої. Вони творять історію, пишуть історію України. Наша задача запамʼятати, памʼятати усіх хлопців, які віддали своє життя за Україну, за її Незалежність, за кожного з нас. Вони дають нам можливість працювати, учням ходити до школи, дітям у дитячі садки. Але я ще раз повторю, це нам дається дуже-дуже дорогою ціною».

Під час ходи похоронної процесії на узбіччях встали на коліна учні Ліцею імені Чорновола. Діти тримали у руках саморобних паперових янголят.

На жаль, на прощання із полеглим захисником у Южному прийшла невелика кількість мешканців громади. У більшості, це рідні та посадовці.

Редакція “Фокусу” хоче нагадати усім жителям Южненської громади, що своїм спокійним життям ми маємо завдячувати саме тим, із ким ми прощаємось на площі Перемоги. Тож висловити свою вдячність Героям та співчуття їхнім рідним – обовʼязок кожного з нас.

Дякуємо Миколі ГОЛОВЄЮ та усім захисникам, які віддали свої життя заради нас, заради нашої перемоги. Вічна памʼять!