30 травня у паркетній залі Палацу культури «Дружба» відбувся звітний концерт Южненської школи мистецтв.

Темою заходу стала віра у мирне майбутнє українців. Кожен виступ вихованців школи був присвячений Україні та нашій майбутній Перемозі. Діти представили хореографічні, вокальні, музичний номери, а роботи учнів класу образотворчого мистецтва потрапили у відеоролик. 
Дуже символічним стало те, що на початку та наприкінці заходу пролунав Гімн України у різних музичних інтерпретаціях. 


Цього року у Южненської міської школи мистецтв 102 випускники: 52 з них закінчують 8 клас, а 50 учнів вперше отримають свідоцтво про початкову мистецьку освіту, що передбачено новою програмою. 

Як розповіла директорка закладу Ольга Аванесова, загалом у закладі навчається 612 учнів. Але повномасштабне вторгнення Росії в Україну внесло свої корективи, і наразі фізично у школі мистецтв навчається 500 учнів, інші – тимчасово відраховані або навчаються дистанційно. Діти, які здобувають мистецьку освіту онлайн також змогли доєднатися до концерту: їх виступи показали на екрані.

«Для нас, як в для всієї України цей рік був важким. Але надія та віра нас завжди надихали. І ми віримо, що наші хлопці, які захищають наш кордон, роблять це саме для цього: щоб діти навчалися, діти могли розвиватися, щоб у сімʼях панував мир. І заради цього вони захищають нас. Тому ми не можемо їх підвести. Ми стараємось, навчаємо, діти виступають. І віримо у перемогу та наше щасливе майбутнє», – зазначила директорка Южненської школи мистецтв Ольга Аванесова.