фото: Генеральний штаб ЗСУ

Збройні Сили України продовжують наступ на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках. Ворог намагається чинити опір, до того ж збільшив обстріли на Сході вдвічі. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна МАЛЯР.

“На Сході тривають як наступальні, так і оборонні дії. Ми рухаємося на Бахмутському напрямку, а ворог і далі веде наступ на – Лиманському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Противник намагається витіснити наші війська із займаних позицій, але отримує гідну відсіч”, – написала МАЛЯР у Facebook на ранок понеділка. Вона зазначила, що зараз там тривають важкі бої.

“За минулий тиждень унаслідок поліпшення оперативного (тактичного) становища і вирівнювання лінії фронту вивільнену площу збільшено на 9 кв. км”, – зазначено в повідомленні.

Вона зазначила, що кількість ворожих обстрілів на сході за тиждень збільшилася вдвічі: позаминулого тижня — 6457 обстрілів, а минулого — 11753 обстрілів.

На Півдні ЗСУ продовжують вести наступальні операції на Мелітопольському та Бердянському напрямках, зокрема на напрямках: Новодарівка, Приютне; Новоданилівка, Роботине; Новосілка, Старомайорське. “Мали успіх”, – інформує МАЛЯР.

На Півдні за минулий тиждень звільнено 28,4 кв. км території. Загалом звільнена площа на Півдні становить 158,4 кв. км.