31 травня останній дзвоник пролунав у Ліцеї ім. В’ячеслава Чорновола. Навчальний заклад вже давно відмовився від формату традиційних “лінійок”. Цього року свято перетворили на перформанс із яскравою та трепетною мандрівкою випускників у доросле життя.  

Одинадцятикласники востаннє пройшлись коридорами школами. На кожній локації діти отримували «пророцтва» на майбутнє. Спочатку школярі відвідали останній урок з української мови, на якому вони мали виконати незвичайні завдання на знання державної.

Коридорами випускників зустрічали учні інших класів та вчителі. Вони дарували кульки та солодощі із настановами на доросле життя.

Учасники свята відвідали караоке і танцювальну локацію з майстеркласом із популярних у соціальних мережах танців від учнів 5-х класів.

В актовій залі в режимі online до випускників доєдналися їхні однокласники та керівниця одного з класів Олена Арванінова, які наразі перебувають за кордоном.

Кожного з 45 цьогорічних випускників відзначили символічною медаллю за їхні особисті особливості та досягнення. Діти нагороджувалися за номінаціями «Спортивна надія школи», «золоті рученята», «енерджайзер», «спокій», «в ногу з часом» та інші. На виході зі школи їх зустріли мами, які утворили струмок із рушників.

А на ґанку школи відбулася справжня вечірка: там усіх школярів привітав музичний гурт. А також вперше в історії навчального закладу свою дизайнерську колекцію представив учень. Десятикласник Богдан повністю сам пошив усі образи і представив їх публіці.