Секретарка Южненської міської ради Оксана ВОРОТНІКОВА звернулася до мешканців Южненської громади. Завтра, 16 лютого, відбудеться сесія міської ради, на якій серед додаткових питань буде проєкт- рішення про дострокове припинення її повноважень.

Як розповіла ВОРОТНІКОВА, міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ шляхом підкупу сформував підконтрольну більшість і зможе “протягнути” це питання.

Оксана ВОРОТНІКОВА впевнена: такі дії збоку міського голова – слідство її відвертої опозиції до влади.

«За чотири каденції Новацький створив власне прибуткове підприємство під назвою «Бюджет южненської громади». Підтвердженням цього є неодноразове затримання на хабарях найближчих до мера посадовців. Це є яскравим показником того, на чиє саме благо працює бюджет. Не даремно говорять, що риба гниє з голови. І я розумію, що це виключно брудний політичний крок. Враховуючи той ресурс, який був задіяний для досягнення цієї мети, я ще більш впевнена в тому, що я рухаюся у правильному напрямку. А такі дії з боку мера мене лише спонукають до продовження своєї громадської діяльності, спільно із мешканцями нашої громади», — каже посадовиця.

Вартість депутатського голосу на користь Новацького – посада у одному з КП громади. Якщо проаналізувати, то дійсно, на посадах директорів комунальних підприємств – депутати, які стали лояльними до міського голови Так, депутат Віталій РОЗМЕРІЦА, якого нещодавно демобілізували, найближчим часом стане директором КП «Южводоканал».

Раптово, дві депутатки – Інна ПОЛЯКОВА та Валентина ДЕШКО – поспіхом повернулись з-за кордону. До цього обраниці казали, що повернуться після закінчення війни, адже рятують життя дітей.

Нагадаємо також, що троє з лояльних до мера депутатів є безпосередніми підлеглими НОВАЦЬКОГО: Ігор ЧУГУННИКОВ очолює КП ТМ “ЮТКЕ, Андрій ГОРІВЕНКО з минулого року є директором КП “Екосервіс”, Олександр АНУФРІЄВ був директором КП «Южненське узбережжя», а в минулому році отримав посаду у КП “ОЛІМП”.

“Впевнена, що лояльність до мера за посаду приведе нашу громаду до появи нових дзеркальних туалетів, дозволить розкрадати землю”, – вважає ВОРОТНІКОВА.

Нагадаємо, зняття секретарки ради відбувається не вперше, але питання ще перед початком голосування знімали з порядку денного.