Зранку 29 вересня в Южному сталася погоня. Чоловік розбив каменем заднє скло автівки Hyundai Santa Fe, яка була припаркована у дворі будинку Шевченка, 7. Власник транспортного засобу знаходився всередині, тож оговтавшись одразу побіг за кривдником. 

“Я сидів у своєму автомобілі, дивився в телефон і тільки чую “бах”, як скло лопає. Петро був у своїй машині і як тільки це сталось, побіг за ним. Цей хлопець просто проходив поруч і розбив скло, потім побіг і за чорною машиною свої капці загубив”, — розповів свідок інциденту Василь.

Наздогнати правопорушника власнику автівки Петру вдалось на ґанку Палацу культури “Дружба”, там він його утримував до приїзду правоохоронців. Називати мотив своїх дій при сторонніх чоловік відмовився, зазначивши, що усе розкаже представникам Національної поліції у дільниці. Також він додав, що готовий сплатити штраф та відшкодувати завдані збитки. За нашою інформацією мотив “южненського месника”, як чоловіка вже встигли прозвати користувачі соціальних мереж, — особистий.

У Національній поліції Фокусу повідомили, що вчинені дії кваліфіковані за 173 статтею Кодексу України про адміністративні правопорушення (Дрібне хуліганство), складено матеріали справи, які будуть передані до Южного міського суду. Представниця поліції Яна ЧУМАК розповіла, що аби правопорушення було кваліфіковано за статтею 194 ККУ (Умисне знищення або пошкодження майна) сума шкоди має складати понад 335,5 тисячі гривень.

Це вже щонайменше третій гучний випадок пошкодження особистого та комунального майна за участі затриманого протягом останнього місяця. Кожного разу його дії кваліфікуються, як адміністративні правопорушення.

Редакція заблюрила обличчя учасників інциденту відповідно до статті 307 Цивільного кодексу та з етичних причин.

Читайте також: Пригоди у Задзеркаллі: в Южному мешканець наніс громадській вбиральні пошкоджень на півмільйона, а у Google maps їй поставили одну зірку.