фото: видання “Южний округ”

Южненський відділ Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості запрошує усіх бажаючих шукачів роботи долучитись до онлайн-тренінгів «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» в листопаді та грудні 2023.

Як розповіла начальниця Южненського відділу центру зайнятості Ірина ЧЕРЕПАЩУК, тренінги, в основному, направлені для шукачів місця роботи, а також представників роботодавців. Аби долучитись до курсу варто звернутись до центру зайнятості та завести консультативну або облікову карточку.

«Ми зараз усі знаходимось у такій ситуації, коли у нас війна, люди втрачають близьких. Багато ситуацій, які перевертають життя: змінюється місце проживання, сімейні обставини. Для того, щоб цей стрес і агресія не впливали на наше здоровʼя, на стосунки з оточуючими, щоб людина навчилась справлятись із такими ситуаціями, проводяться такі тренінги»,— розповіла Ірина ЧЕРЕПАЩУК.

Онлайн-тренінги розраховані на вісім занять із різних тем: стрес і травма, перша психологічна допомога, первинна допомога при втраті та інші. Вони проходитимуть у листопаді та грудні.

Перше заняття розпочнеться 7 листопада о 10:00.

Крім цього, 23 листопада до Южненського центру зайнятості приїдуть психологи, які проведуть заняття у офлайн режимі.