У Палаці культури “Дружба” розпочався збір анкет мешканців Южного щодо пропозицій майбутньої назви міста. За перші вихідні мешканці заповнили 70 заявок: 27 в перший день, 43 у другий. 

Нагадаємо, до 10 вересня щовихідних з 17:00 по 20:00 при вході у ПК “Дружба” сидітиме працівник міської ради та прийматиме анкети із пропозиціями нової назви міста. Аби її заповнити при собі охочим треба мати документ, або його цифровий варіант у “Дії”, що підтверджує місце реєстрації. Також в анкеті потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону, рік народження, вік та описати назву за запропонованими критеріями.

Головна спеціалістка управління економіки Ольга ЛИТВИНОВА, яка у неділю приймала анкети, розповіла, що багато людей помилково вважають, що зараз розпочалось голосування за остаточну назву. 

ВАЖЛИВО: до 10 вересня триває ЗБІР ПРОПОЗИЦІЙ. Голосування почнеться пізніше, після того, як оберуть топ найзатребуваніших та найактуальніших назв.

Також Ольга ЛІТВІНОВА зазначила, що часто люди запитують про онлайн-анкетування, адже у місті лише одна точка, де можна подати пропозицію. 

“Можливо, якщо буде онлайн анкетування, зʼявиться більше охочих. Молодь, я впевнена, буде в більшості голосувати в інтернеті, бо сюди ходить рідко. Сюди в більшості приходять пенсіонери, найчастіше аби сказати, що хочуть назву Південне”, – розповіла Ольга ЛІТВІНОВА. 

Під час нашого перебування у пункті анкетування, опитувальник заповнювали молоді хлопці. Вони запропонували власну назву, але яку саме говорити публічно засоромилися. В більшості, люди, що приходять, вказують в анкеті вже запропоновані раніше назви: Південне, Анненталь, Аджалик.

Читайте також: Мальдіви, Мадагаскар, Сардінія, Залужний і ще 33 варіанти назви міста: робоча група з перейменування Южного зібралась вдруге.