Цього тижня, у четвер, 17 серпня, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Южненської міської ради. На порядку денному 25 питань, левову частку яких складають бюджетні, а саме виділення коштів та прийняття звітів.

Так, одним з питань стало виділення коштів для програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді. До основних напрямів програми включають формування громадської ідентичності, військово-патріотичне виховання. В обґрунтуванні до проєкту-рішення зазначають: “Програма спрямована на подальший розвиток комплексної системи національно-патріотичного виховання дітей і молоді, формування свідомого громадянина-патріота України”. На її реалізацію планується закласти понад 3,6 мільйона гривень. 

Посадовці мають розглянути виділення коштів для технічного забезпечення відділу прикордонної служби “Південний”. А саме кошти для придбання тепловізіційно-оптичних приладів, стаціонарних засобів електропостачання, оргтехніку та інше. Загальна запланована сума складає 2 мільйони 40 тисяч гривень. 

Також серед питань є оголошення нового конкурсу з пошуку оператора вивозу сміття у селах Сичавка та Кошари. Раніше в управління архітектури зазначали, що можуть не встигнути скласти новий документ до найближчого засідання виконкому. Попередній пройшов 11 серпня без жодного учасника.

Читайте також: У Сичавці оператора із вивозу сміття немає, а сміттєзвалища — є: конкурс із пошуку підрядника завершився безрезультатно.

КП “ЮТКЕ” планує спрямувати лист до Кабінету Міністрів України із проханням погасити різницю у тарифах. У документі сказано, що через заборгованість, яка зросла наступний опалювальний сезон може бути під загрозою зриву. Підприємство просить державу повернути різницю у тарифах на понад 4 мільйони гривень.

Усі рішення ще мають погодити депутати Южненської міської ради. Вони зберуться на сесію 23 серпня.