З 1 квітня дітей з молодших груп, які досягли трьохрічного віку, будуть приймати на повний робочій день, але за умови зайнятості обох батьків.

Про це повідомила начальник управління освіти міста Олена БАРАНЕЦЬКА у інтерв’ю Южненському телебаченню.

Вона зазначає, що організувати денний сон у садках наразі неможливо.

“Ми не маємо можливості організувати денний сон у зв’язку з тим, що під час тривоги нам потрібно дитину підняти, одягнути та перевести в сховище. Чому ми це робимо з 1 квітня, тому що ми сподіваємось, що вже трішечки потепліє, на дітях буде багато меньше одягу, і тоді вже будемо дивитися по ситуації” , – зазначає БАРАНЕЦЬКА.

В майбутньому управління освіти буде підіймати питання щодо будівництва на території великих дитячих садків своїх сховищ, для того, щоб забезпечувати дітям перебування з денним сном.

Нагадаємо, через брак дітей у садочках Южного можуть бути скорочення штату, скорочуються також кількість груп. Наразі в Южному керуються рекомендаціями міністерства і на воєнний час у ясельні групи набирають по десять дітей, а у звичайні – по 15.

“Поки не буде в черзі хоча б 8-10 дітей, ми не зможемо відкрити групу. Якщо в черзі двоє дітей, ми не зможемо відкрити набір у цю групу і будемо пропонувати батькам інші дошкільні заклади”, – пояснила вона.

За словами БАРАНЕЦЬКОЇ, путівки батькам почнуть видавати вже у квітні.  Вона також пояснила, чому у місті з’явилися чутки про можливе закриття дитсадка №4.

“Йшлося про четвертий дитсадок і його можливе об’єднання з третім, тому що вони розташовані на одній території і за кількістю дітей і груп можуть бути об’єднані. Але поки що офіційного рішення немає”, – заявила керівник управління.