Виборчо підходить до вирішення кадрового питання Южненський міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ. Як стало відомо «Фокусу», з минулого тижня головного архітектора Сергія ОРИШАКУ відсторонено від посади з винесенням догани в особисту справу .

Формальний привід – скарга депутата від забороненої партії «Наші» Дениса ЩАМБУРИ на коментар із нецензурною лексикою у чаті анонімного телеграм-каналу.

Нагадаємо, ЩАМБУРА у своєму депутатському зверненні до Володимира НОВАЦЬКОГО назвав дії Сергія ОРИШАКИ такими, що «руйнують авторитет служби в органах місцевого самоврядування, а також їх позитивну репутацію».

За нашими даними чиновник зараз знаходиться на лікарняному.

Зазначимо, що у той самий час, коли НОВАЦЬКИЙ піклується про авторитет мерії, у штаті продовжує спокійно працювати посадовиця, яка раніше була піймана на хабарі.

Мова про начальницю управління економіки Наталю ГНЄУШЕВУ. Вона, нагадаємо, була затримана у січні 2022 року після одержання 255 тисяч гривень хабара.

Але незважаючи на таку “мораль”, посадовиця продовжує працювати та навіть отримує премію. Ось такі подвійні стандарти у мера Новацького.