Близько 800 тисяч гривень на рік виділятимуть із бюджету міста Южне на утримання легендарного дзеркального туалету, що обійшовся майже в 3 мільйони.

Про це заявив директор комунального підприємства “Екосервіс” Андрій ГОРІВЕНКО.

“Ми довго до цього йшли, і було прийняте рішення, щоб почали роботу наші туалети. Один туалет біля Палацу культури, а інший – це так званий дзеркальний туалет. Десь вийде 800 тисяч на рік, тому що там дороге утримання: там і бойлер, і каналізація, і вода, і зарплата”, – розповів чиновник журналістам “Южненського телебачення”.

Нагадаємо, що будівництво вбиральні було завершено наприкінці 2021 року, але через повномасштабне вторгнення туалет за три роки не прийняв жодного відвідувача. Будівництво об’єкту обійшлося громаді в 2 мільйони 937 тисяч гривень.

У 2023 році невідомі пошкодили дзеркальні панелі, і у неробочому туалеті зробили ремонт. Нарешті запрацював туалет з 1 травня цього року. Графік роботи з 12:00 до 20:00.

В міськраді зазначили, що згодом графік буде підлаштовано під потреби громадян. Скористатись дзеркальним туалетом наразі можна безкоштовно.