В Южному завершили ремонтні роботи на ділянці дороги біля Палацу культури “Дружба” з виїздом на проспект Григорівського десанту. Цього тижня будівельники нанесли розмітку та прибрали з дороги стоп-знаки. Тож автомобілісти можуть вільно їздити. 

В управлінні капітального будівництва Фокусу повідомили, що основні роботи вже завершені, але підрядник має виправити незначні зауваження. Проте вони не впливають на можливості експлуатації дороги. Також ще мають бути встановлені дорожні знаки. На цій ділянці було замінено старе бетонне покриття на тротуарну плитку та розширено на півтора метра проїжджу частину.

Читайте також: Після півторарічного простою: ремонт дороги за Палацом культури “Дружба” таки завершать.

Нагадаємо, що ремонтні роботи на цій ділянці розпочалися ще в жовтні 2021 року. Але перший підрядник їх не завершив, за словами посадовців через ковід. А з початком повномасштабного вторгнення низка видатків була заблокована державою. На ремонт з міського бюджету було витрачено 3 мільйони 311 тисяч гривень. Його виконала підрядна компанія ТОВ “ПРОГРЕСДОРБУД”. 

Зранку 18 серпня Южненський міський голова разом з низкою посадовців відвідав об’єкт та проїхався новою дорогою за кермом службової автівки. “Подію” знімали майже усі ЗМІ міста.