Спекотні обговорення виникли на сесії Южненської міськради щодо якості ремонту в Авторській школі Гузика (ліцей №3 ). Депутатам пропонували затвердити виконання робіт із ремонту даху, незважаючи на недоліки.

Під час обговорення депутат Максим КУШНІР запропонував спочатку усунути недопрацювання.

“Депутатами виявлено, що після ремонту даху залишилась дірка. Як ми можемо приймати на баланс незавершені роботи? Нехай підрядник усуне недоліки, і на наступній сесії приймемо”, – запропонував КУШНІР.

При цьому керівник комісії з питань ЖКГ Віталій РОЗМЕРІЦА, що оглядав об’єкт, заспокоїв, що дірка не наскрізна і з зовнішнього боку даху вона зашпакльована, тому дощова вода до спортзалу ліцею не потрапляє. А те, що з внутрішньої сторони роботи не закінчили – не проблема.

“Отвір створився під час демонтажу. Зі сторони даху питань немає”, – зазначив депутат РОЗМЕРІЦА і додав, що комісія буде клопотати про продовження ремонту – роботи треба провести у всьому спортзалі, і тоді, мовляв, недолік буде усунено.

У свою чергу начальник управління капітального будівництва Южненської міської ради Геннадій МАРТИНОВ доповів, що у даху не дірка та не отвір.

“Там є корозія бетону. У процесі відвалився шматок плити. Це не отвір. Давайте не плутати”, – зробив авторитетне зауваження МАРТИНОВ.

Але депутат КУШНІР наполягав, що не можна приймати неякісні роботи.

Міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ також не побачив проблеми в прийнятті неякісно виконаних робіт і поставив проєкт-рішення на голосування разом із протокольним дорученням підряднику усунути недоліки. Але голосів не вистачило.

Нагадаємо, ремонт, про який йдеться, виконувався в межах програми енергоефективності. На його виконання з міського бюджету було виділено 2 мільйони 128 тисяч гривень. Роботи виконувала підрядна організація ФОП “Родіна Віолетта Віталіївна”.

Ремонтували покрівлю над спортивною залою площею 600 квадратних метрів. Роботи розпочалися у червні минулого року. Адміністрація навчального закладу почала скаржитися на проблеми із дахом ще наприкінці 2020 року. У спортзалі замокла стеля, через вікна під стелею активно протікала дощова вода. Також постраждали коридори і шкільні санвузли.