Заступник міського голови Леонід НЕЙКОВ став власником квартири у Южному.
Про це стало відомо із декларації посадовця за 2023 рік.

Квартиру чиновник не купив, а приватизував службове приміщення, яке йому було видано для користання у 2019 році. Право власності на житло площею 43,3 квадрати Леонід НЕЙКОВ набув 22 листопада 2023 року.

За даними “Фокусу”, квартиру НЕЙКОВ отримав у новобудові. На той час НЕЙКОВ працював у прокуратурі і мав би здати житло під час звільнення. Але не склалося. Приватизацію оформляла міська рада.

НЕЙКОВ також задекларував LINCOLN 2016 року вартістю 650 тисяч гривен – згідно із документом, цей автомобіль йому подарували минулого року.

За рік заступник НОВАЦЬКОГО заробив 317 тисяч гривен. Ситуація із готівкою за рік не змінилася – у своїй приватизованій квартирі він зберігав на кінець 2023 року 1 млн. 860 тисяч гривен.

Нагадаємо, як у Южному стають власниками квартир: квадратні метри у гуртожитках та приміщеннях комунальної власності роздавали на закритих засіданнях виконкому.

На кінець 2023 року на квартирному обліку в Южному стояло 384 родини. Серед них і багатодітні сім’ї, і ліквідатори ЧАЕС, і медики та освітяни. Та незважаючи на чергу та пільги, комунальне, тобто спільне житло, видавали мешканцям Одеси, звичайним южненським посадовцям, які стали на облік за два місяці до розподілу квадратних метрів у гуртожитку. З часом всі ці приміщення приватизуються.

На відкритості квартирних питань наполягала колишня секретарка Южненської міської ради Оксана ВОРОТНІКОВА.

Лише у лютому цього року питання виділення житла комунальної власності розглядалися не таємно. “Все, що мали, вже було роздано. Саме тому, я вважаю, питання і відкрили”, – коментувала тоді ВОРОТНІКОВА.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Южненський депутат під час війни зумів купити квартиру в Одесі, отримуючи лише стипендію