Інформаційний освітній ресурс Освіта.ua склав рейтинг загальноосвітніх шкіл Одеської області за підсумками Національного мультипредметного тесту 2023 року.

Читайте також: В Южненській громаді 2 учні склали по одному предмету Національного мультипредметного тесту на найвищий бал

За основу для укладання рейтингу видання використало спеціальну формулу, яка, зокрема, враховує кількість тестів, усього складених випускниками кожного навчального закладу.

“Значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал “склав / не склав”, який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг “склав / не склав” лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета”, – зазначено в поясненні до обчислень.

Усього в таблиці 320 шкіл. До неї потрапило 5 навчальних закладів Южненської громади (В Новобілярській школі не навчаються учні старших класів).

Найвище місце у рейтингу серед шкіл нашої ОТГ у Ліцею №3, а серед усіх навчальних закладів Одещини – 30-те (середній бал всіх тестів НМТ – 146.4).
Ліцей №4 імені В’ячеслава Чорновола на 56 місці (середній бал всіх тестів НМТ – 144).
Ліцей №1 зайняв 66 місце (середній бал всіх тестів НМТ – 142,3).
Ліцей №2 на 201 місці (середній бал всіх тестів НМТ – 133,3).
Сичавська школа потрапила на 287 місце в рейтингу (середній бал всіх тестів НМТ – 125).