13 випускників з Одеської області набрали максимальні 200 балів одразу з двох предметів у Національному мультипредметному тесті. Про це повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер після звершення основної сесії НМТ наприкінці червня. Хоча б із одного предмету отримали максимальний результат 148 випускників в регіоні. Серед них мешканці Южненської громади Родіон ШУЛІК та Валерія МАЛЬЦЕВА.

Читайте також: Южненські випускники склали Національний мультипредметний тест.

З випускником АШГ Родіоном ШУЛІКОМ кореспондентка ФОКУСА поспілкувалася одразу у день складання тесту. Хлопець дізнався результат на місці. Він отримав максимальні 200 балів за математику.

“У мене були гарні передчуття, розраховував на результат приблизно у 170 балів. Трішки хвилювався і боявся помилитися. Зрештою склав математику на 200 балів. В кінці встиг виправити єдину помилку. Взагалі, почав готуватися з початку одинадцятого класу. До цього з математики була вісімка. Цього року планую вступати на програміста, тому такі бали мені допоможуть”, – розповів Родіон.

Валерія МАЛЬЦЕВА — випускниця 11-В класу Ліцею №1. НМТ на 200 Валерія склала з української мови. По інших предметах також показала високий результат. Дівчина поділилася, що до математики готувалась мало, тож і результат показала нижчий.

“Я склала англійську на 187 балів. Пишаюся собою, через найвищий бал з української, але думка про те, що НМТ з англійською також могла скласти на 200 мене не покидає. Мені пощастило з викладачкою української мови, її було цікаво слухати, тому такий результат. Вступатиму на романо-германську філологію в ОНУ, вважаю, мені доволі гарно вдається вивчення мов”, – зазначила Валерія.

Загалом за результатами Національного мультипредметного тесту в Україні 50 вступників отримали по 200 балів з трьох предметів, понад 3,6 тисячі випускників отримали 200 балів з одного предмету НМТ.