30 травня у Ліцеї ім.В. Чорновола До Дня захисту дітей відбулась теренова гра з елементами військово-патріотичної гри «Сокіл-Джура» серед школярів 5-7 класів.

Нагадаємо, що у міських змаганнях ліцей взяв участь лише в одному з конкурсів. Як нам розповіли організаторки квесту Олена Ящук та Ксенія Маковецька, провести теренову гру вирішили, аби залучити якомога більше дітей та не позбавляти їх можливості долучитися до національно-патріотичних ігор і завершити рік такою яскравою подією.

Теренова гра особливий вид пластового заняття. Для школярів Ліцею імені Чорновола рольова гра складалася з восьми станцій із завданнями. Діти разом із вчителями збирали намети, розводили багаття, проходили смугу перешкод, надавали домедичну допомогу, складали текст Маршу українських націоналістів. Аби потрапити на наступну точку маршруту потрібно було йти за підказками. За кожну станцію відповідав один з викладачів ліцею, а за кожним з роїв було закріплено вчителя та одного з запрошених гостей – український військових. За результатами змагань перше місце посів рій «Чайка» 7-Б класу. Наприкінці гри на усіх школярів чекала справжня козацька каша.

«Я думаю, у дітей це відкладається в голові та колись вони будуть згадувати, як із директором школи складали намет або з вчителем історії був «Відун» або з вчителем фізкультури проходили смугу перешкод. Тому мені дуже хочеться, щоб потім вони про це згадували, як про гарний момент дитинства» – розповідає одна з організаторок заходу Олена Ящук.

Організаторки теренової гри Ксенія Маковецька та Олена Ящук